Orientēšanās sacensības vēsturē

20.septembrī Jaunjelgavas vidusskolas skolēni piedalījās orientēšanās sacensībās vēsturē Skrīveros. Šogad tēma bija „Latvijas teritorija 12., 13. gadsimtā. Saules kauja.”

Starp 38 komandām no Jumpravas, Skrīveriem, Sunākstes, Daudzeses, Neretas, Pļaviņām, Bebriem un Aizkraukles skolas godu aizstāvēja:

6.-7. klašu grupā komanda „Lauvēni”: Nora Dzenīte, Jūlija Straševska, Jānis Censonis un Artūrs Bērziņš

8.-9. klašu grupā komanda „Promenāde”: Līva Razgale, Gundega Gruberte, Diāna Muceniece un Māris Broks

10.-12. klašu grupā komanda „Smagā artilērija”: Patrīcija Liepiņa, Māra Auziņa, Marta Ķirse un Beāte Beta Strautniece.

Visi startēja godam, meklējot dendroloģiskajā parkā uzdevumu pieturas, bet vislabākie rezultāti bija „ Promenādei” – 3. vieta savā klašu grupā.

Paldies skolēniem par drosmi, uzņēmību un centību!

Vēstures skolotāja Inese Mireka

Orientējoties apgūst Latvijas vēsturi. Sižets LTV1 https://youtu.be/07pwrSce6RA