„Sporto visa klase” 5.sezonas atklāšana.

Trešdien, 31.oktobrī „Arēnā Rīga” svinīgi atklāja Latvijas Olimpiskās Komitejas programmas „Sporto visa klase” 5.sezonu. Šogad šajā projektā piedalās 7560 dalībnieki, 336 klases,131 skola un 70 pašvaldības. Pirmo reizi šim projektam pieteicās arī Jaunjelgavas vidusskolas 3.klase kopā ar sporta skolotāju Anitu Jegorovu un klases audzinātāju Solvitu Vickopu.

Programmā „Sporto visa klase” šajā mācību gadā 3.klašu grupā ir iesaistījušies dalībnieki no 72 klasēm. Šī programma paredz vēl papildus 3 sporta nodarbības nedēļā:-vispārējā fiziskā sagatavotība; -futbola iemaņu apguve;-sporta nodarbība svaigā gaisā. Tās ir 5 sporta stundas nedēļā, kuru mērķis ir uzlabot skolēnu fizisko sagatavotību un  izveidot stāju.

Projekta atklāšanas pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš novēlēja bērniem sadarboties komandā un būt draudzīgiem.

3.klases kapteine Linda Briška kopā ar sporta skolotāju Anitu Jegorovu saņēma ,prezidenta pasniegtu, programmas piederības zīmi-karogu.

Atklāšanas pasākuma dalībniekiem bija iespēja noskatīties dažādus paraugdemonstrējumus- talismanu parādi; Green-trial priekšnesumu; ielu vingrotājus; karatē. Noslēgumā bērnus priecēja grupas „Bermudu divstūra” koncerts, kas bērnos izraisīja patiešām lielu prieku un pozitīvas emocijas.

Jaunjelgavas vidusskolas 3.klases skolēni izlozes veidā ir vinnējuši ekipējumu-Nike īso sporta tērpu. Klases vecāki ir iegādājušies vienotu garo sporta tērpu ar skolas emblēmu un skolas nosaukuma uzdruku.

Paldies sporta skolotājai Anitai Jegorovai par iedrošinājumu pieteikties šim projektam un Jaunjelgavas novada domei par atbalstu. Mēs, 3.klase un skolotāji, esam patiesi lepni , ka mums ir iespēja pārstāvēt Jaunjelgavas novadu, turpmāk  piedaloties šī projekta rīkotajos pasākumos un sacensībās.

Lai mums visiem izdodas sasniegt izvirzītos mērķus un kļūt fiziski stiprākiem  un spēcīgākiem, kā arī bagātākiem savā pieredzē! Tikai kopā sadarbojoties var gūt pozitīvus rezultātus!

Jaunjelgavas vsk. 3.klases audz. Solvita Vickopa