Es- putnu draugs

28.februārī noslēdzās Etwinning projekts “Es- putnu draugs”, kurā piedalījās Jaunjelgavas vidusskolas 4.klase un Daugavpils 16.vidusskolas 5.klase. Projekta gala rezultāts ir grāmata “Putni Jaunjelgavā un Daugavpilī”, kurā ir apkopota informācija un skolēnu sacerētas pasakas par putniem. Grāmatas atklāšanas svētki 25. martā.

Lai arī projekts ir noslēdzies, putnu tēma 4.klasē nerimstas.

Sadarbībā ar skolotāju Maiju Otto, 4. klase iestudēja Operu “Zvirbulis”,  kuras pirmizrāde bija skolas rīkotajā pasākumā “No sirds uz sirdi” 8. martā.

11.marts arī nesa jaunas zināšanas par putniem. Iespēja viesoties pie ornitologa Dmitrija Boiko un piedalīties putnu būru tīrīšanas meistarklasē, tā skolēniem bija neaizmirstama pieredze. Šo pieredzi bagātināja LTV1 raidījuma Vides Fakti veidotāji, jo skolēni ar savu darbību palīdzēja veidot raidījuma sižetu. Tas, kā mums sanāca, būs redzams 16. marta vakarā LTV1 raidījumā Vides Fakti.

Ornitologs, redzot skolēnu interesi un vēlmi darboties, aicina sadarbību turpināt un piedāvā vēl citas meistarklases.

Mēs darām, mums patīk un izdodas!

A.Vaivade