Cienījamie skolotāji un skolēni,

Tuvojoties 4. maijam, Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai, Valsts kanceleja aicina – veicināsim izpratni un stiprināsim zināšanas un cieņu par mūsu vēsturi visi kopā!Šogad aprit 30 gadi, kopš parakstīta Latvijas Neatkarības atjaunošanas deklarācija, taču valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ nav iespējams aizvadīt nevienu šim notikumam veltītu publisko pasākumu, tādēļ uzrunājam skolas un skolēnus visā Latvijā, lai svinētu šos svētkus citādi nekā ierasts – virtuāli.

Nosūtām Jums mūsu sagatavoto informatīvi izglītojošo materiālu (faktu lapu) par 4. maija  nozīmi. Faktu lapa tapusi sadarbībā ar Dr. hist. Gatii Krūmiņu. Būsim priecīgi, ja šis materiāls izrādīsies noderīgs attālināto mācību stundu organizēšanā un ar to tiks iepazīstināti skolēni arī Jūsu skolā.

Tāpat aicinām iesaistīties svētku sajūtas radīšanā – ja Jums ir iespēja un vēlēšanās, sagatavojiet savu foto vai video sveicienu Latvijai šī gada Neatkarības atjaunošanas dienā, publicējiet to sociālajos tīklos Facebook, Twitter, Instagram un aprakstā atzīmējiet arī Ministru kabineta profilu, lai varam ar to dalīties tālāk, tādējādi vairojot patriotismu, valstiskuma un kopības sajūtu visā Latvijā.

Informatīvi izglītojošais materiāls pieejams šeit: https://www.mk.gov.lv/sites/default/files/editor/4._maija_neatkaribas_deklaracija.pdf

Ministru kabineta atzīmēšana sociālajos tīklos:

  • Facebook: Ministru kabinets / Government of Latvia (@valdibasmaja)
  • Instagram: Ministru kabinets (@valdibasmaja)
  • Twitter: Valdības māja (@Brivibas36)

Publicējot savu foto/video sveicienu, aicinām aprakstā izmantot arī mirkļbirku #EsEsmuLatvija

Zināšanām bagātu dienu vēlot,

Emīls Gatis Liepiņš

Valsts kanceleja

Komunikācijas departaments konsultants

 


 

 

 

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com