Kāds tu biji, 2019./20. mācību gads?

Atbildes uz šo šķietami vienkāršo jautājumu var ieraudzīt 1.-12.klašu veidotajās foto kolāžās un izlasīt aprakstos, dzejoļos, miniatūrās un esejās, ko skolēni veidoja gada noslēgumā, un ko pilnībā varēs izlasīt skolas gadagrāmatā.

Gads ir bijis raibs kā dzeņa vēders: ar mācībām, pasākumiem, konkursiem, ekskursijām, olimpiādēm, koncertlekcijām, sacensībām...Tiktāl viss, kā parasti. Bet tad dzīve visā pasaulē un arī Jaunjelgavā  apmeta kūleni. Bija jāpielāgojas ārkārtas situācijas noteikumiem un jāturpina mācības attālināti. Tas bija izaicinājums. Grūti, bet mēs tikām ar to galā, pateicoties radošumam, tehnoloģijām, savstarpējai iejūtībai un atbalstam.

Paldies skolēniem, ģimenēm, skolotājiem! Vēlam saulainu vasaru, veselību un spēku nākamajam mācību gadam!

1.klase

3.klase

4.klase

“Es un Covid 19 .”

Sēžu mājās visu dienu,

Ēdu, dzeru siltu pienu.

Pirmā nedēļa bija laba,

Otrā tāda pati laba.

Pirmais mēnesis bij’ normāls ,

Otrais lēnām besī jau .

Mācības jau krīt uz nerviem ,

,,Covid’’ tikai visur skan.

Sēžu krēslā , aizsapņojos ,

Kājas šūpoju un te …

Pēkšņi attopos uz grīdas ,

Skaitot zvaigznītes .

Beizdot mācības uz beigām

Sejā parādās smaids

Prieks un laime ,

Kur tu rodies !

Sveikas , mīļās brīvdienas !

/Zanda Kreiza /

Attālinātās mācības!

Skolotājs, kas allaž labs ,

Šorīt zvana ,ir tik pikts!

Rājot  rāda burtnīcu,

Skaties nu uz divnieku!

Lūk ,tāds sliņķis kļuvis man!

Tagad mājās jāmācās ,

Lai vīrusu varētu uzvarēt !

Jāmācās ir ļoti daudz ,

Attālināti mācoties

Varu plānot savu laiku

Tad , kad ārā esmu ilgāk

Aši jāskrien mācīties,

Lai var labinieks būt!

/ Markuss R. Kauliņš/

Attālinātās mācības.

Visi gaida pavasari.

Pavasaris atnācis.

Corona arī.

Ko nu darīt?

Jāsargās no vīrusa

Jāsēž mājā , jāmācās

Dažreiz skumji , dažreiz jautri.

Gribas satikt draugus , skolotājus.

Satiksimies rudenī !

/Kristers J. Vectirāns /

Paldies visiem, īpaši jums, mīļie vecāki, par jūsu milzīgo ieguldījumu šo attālināto mācību laikā! Paldies par neatlaidību, pacietību, disciplīnu, par nepadošanos un iešanu līdz galam. No šī mācību laika mēs iemācījāmies ļoti daudz jaunu lietu un esam iemācījušies tās pielietot ikdienā.

Jūs noticējāt sev un atklājāt: - ES VARU, ES PROTU UN MAN SANĀK.

Paldies visiem!

Lai mums visiem jauka un izdevusies vasara!

4.klases audzinātāja Solvita Vickopa

5.klase

6.klase

7.klase

8.klase

9.klase

9.gadu iesākām prieka un goda pilni

Tomēr nezinājām, kādu tālāk gaidīsim vilni

Vēlējāmies uzzināt, kas tas par sīnusu

Bet pretī saņēmām postošu vīrusu

Gads ir pagājis pilns ar priekiem

Jā, un, protams, šur tur ar maziem niekiem

Šis mums bija pēdējais gads kopā

Visiem kā tādā bišu stropā

Tādēļ mēs no sirds pateicamies

vecākiem

draugiem

un skolotājām

bet nu, tagad jāskrien mums uz mājām

(Tomass)

Un ilgāk par mirkli - nekas nespēj būt, un vairāk par mirkli - mums neiegūt. Ikviens dzīves mirklis ir zelta laiks, kurš ir jāizbauda ar visiem sirds dziļumiem, lai arī cik īss vai garš šis mirklis būtu. Dzīve ir pārmaiņas.  Dažreiz tās ir nejaukas, dažreiz tās ir skaistas, bet parasti abas kopā.

(Elīna)

10.klase

Mēs šajā gadā bijām:

11.klase

Mēs novēlam:

Klasesbiedriem - veiksmi, izturību un rūpēties par savu mentālo veselību un spēju novērtēt to, kas mums ir.

Skolotājiem - uzdot mazāka apjoma darbus un atcerēties, ka skolēniem arī ir citi pienākumi, kas ir darāmi.

Vecākiem - izturību un pacietību.

12.klase

Šis bija mūsu pēdējais gads Jaunjelgavas vidusskolas solos, un vārdus "pēdējoreiz" šogad dzirdējām ik uz katra stūra.
Kaut arī visu gadu mūs uztrauca domas par lielajiem eksāmeniem, mēs nepazaudējām savu jautro un nedaudz bezrūpīgo garu. Arī attālināto mācību procesā atbalstījām cits citu, lai arī cik grūti un nepierasti viss bija.
Domājam, ka šajā neparastajā gadā nevis ko zaudējām, bet gan ieguvām - jaunas prasmes, spēcīgas sadarbības un komunikācijas spējas un pilnīgi citādu skatu uz dzīvi.