Lepojamies!

Erudīcijas konkursi tiešsaistē ir populāri. Laikā, kad mācības skolās notiek attālināti, piedalīties tajos ir ļoti ērti, vajadzīga vien drosme un uzņēmība. Tās netrūkst 11. klases skolniecei Rebekai Kalnejai, kura šogad piedalījās TV konkursā “Gudrs, vēl gudrāks”, pirmo reizi pārstāvot Jaunjelgavas vidusskolu šajā konkursā.

Rebeka: “Šī noteikti bija laba pieredze. Ieguvu jaunus draugus, pozitīvas emocijas ilgam laikam. Ja man kādreiz vēl būs iespēja, noteikti piedalīšos un aicinu arī citus uzdrīkstēties un pamēģināt!”

Arī 9. klases skolnieces Jūlija Straševska, Sindija Juškena un Ulrika Vectirāne atsaucās mākslas galerijas “Art Platz” un vēstures skolotāja Edgara Bērziņa aicinājumam 9.-12. klašu skolēniem individuāli vai ar ģimenēm piedalīties attālinātā erudīcijas konkursā “Es zinu visu!”. Ulrika divos pusfinālos iekļuva pirmajā trijniekā (2. un 3. vieta).

Ulrika: “Piedalīties šajā konkursā bija interesanti. Es guvu daudz jaunu zināšanu un pieredzi. Mamma bija mans atbalsts.”

Sindija: “Man šis erudīcijas konkurss likās ļoti interesants, es ļoti labi pavadīju laiku. Ieguvu daudz jaunu zināšanu par dažādām tēmām, piemēram, mākslu, vēsturi, ģeogrāfiju. Aizkadrā mani atbalstīja ģimene, kā arī palīdzēja ar atbildēm. Es esmu pateicīga par to, ka man bija iespēja piedalīties šajā konkursā.”

Lepojamies ar savām skolniecēm!

https://www.youtube.com/watch?v=c8NIRJ0rCJA 

Inese Mireka