Nepieciešamie mācību piederumi 1.-4.klasei 2021./2022.m.g.

Nepieciešamie mācību piederumi 1.klasei 2021./2022.m.g.

jāņem

Penālis, parastais zīmulis, zilas krāsas lodīšu pildspalva (vēl viena rezerves  pildspalva), 20 cm garš lineāls, dzēšgumija, krāsainie zīmuļi, flomāsteri, līmes  zīmulis, grieznes ar noapaļotiem galiem, zīmuļu asināmais.

Latviešu valoda

4 līniju burtnīcas (uz burtnīcas vāka norādīts – 1./2.klasei), burtnīcu vāciņi.

Matemātika

2 rūtiņu burtnīcas ar lielajām rūtiņām (pirmajam mācību pusgadam) 4 parastās rūtiņu burtnīcas, burtnīcu vāciņi.

Angļu valoda

Līniju burtnīca (uz burtnīcas vāka norādīts – 1./2.klasei).

rakstāmlietas- pildspalva, parastais zīmulis, krāsainie zīmuļi

tehnoloģijas

Divpusējs aplikāciju papīrs, abpusējs krāsainais kartons, A4 zīmēšanas lapas,  plastilīns, PVA līme, līmes zīmulis, grieznes ar noapaļotiem galiem.  Par konkrētajai stundai nepieciešamajiem materiāliem skolotāja ziņos 1 – 2  nedēļas pirms nodarbības.

Vizuālā māksla

A3 zīmēšanas papīrs, guaša krāsas, otiņas 3 veida – liela, vidēja, maza, eļļas  pasteļa krītiņi (izmanto gandrīz katru stundu), līmes zīmulis, PVA līme,  flomāsteri, krāsainie zīmuļi, tuša, avīze vai vaska drāna, lai apklātu galda virsmu,  ūdens trauciņš (plastmasas)

vietai), kokvilnas īsās zeķītes.

2. Slēgtie sporta apavi ar gumijas zoli vai cita materiāla neslīdošu zoli, piemēroti  iekštelpām.

3.Garais sporta tērps vēsākam laikam, āra apstākļiem – garas (līdz potītēm)  bikses, sporta jaka ar garām rokām), vējjaka, plāna cepure, cimdiņi, kokvilnas  zeķītes.

4. Slēgtie sporta apavi ar gumijas zoli vai cita materiāla neslīdošu zoli, piemēroti  āra nodarbībām.

6.Audekla maisiņš sporta tērpa glabāšanai.

Skolēni izmantos e-klases dienasgrāmatu.

Maiņas apavi, audekla maisiņš maiņas apavu glabāšanai skolas garderobē

Vāciņi visām mācību grāmatām, darba burtnīcām un parastajām burtnīcām.

Nepieciešamie mācību piederumi 2.klasei 2021./2022.m.g.

jāņem

Penālis, parastais zīmulis HB, zilas krāsas lodīšu pildspalva (vēl viena rezerves  pildspalva), 20 cm garš lineāls ar labi saprotamu mērskalu un nulles atzīmi, leņķa lineāls, dzēšgumija, krāsainie zīmuļi, flomāsteri, līmes  zīmulis, grieznes ar noapaļotiem galiem, zīmuļu asināmais.

Latviešu valoda

5 līniju burtnīcas(uz burtnīcas vāka norādīts – 1.,2 klasei), burtnīcu vāciņi Ātršuvēju mape A4 formāts

Angļu valoda

Plānā A4 līniju klade, līniju burtnīca, līme, rakstāmlietas (pildspalva, krāsainie zīmuļi), šķēres

Matemātika

5 rūtiņu burtnīcas ar parasta lieluma rūtiņām, burtnīcu vāciņi( burtnīcas izmēri 20x17) Ātršuvēju mape A4 formāts

Sociālās zinības

tehnoloģijas

Aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, plastilīns, PVA līme, līmes zīmulis, grieznes  ar noapaļotiem galiem.

Vizuālā māksla

A4 zīmēšanas papīrs, guaša krāsas, otas, trauciņš ūdenim, eļļas pasteļa krītiņi, zīmuļi, flomāsteri.

Maiņas apavi, audekla maisiņš maiņas apavu glabāšanai skolas garderobē

Vāciņi visām mācību grāmatām un darba burtnīcām, grāmatzīmes visām mācību grāmatām, ātršuvēju mapes zaļa, zila, sarkana, dzeltena, zaļa, pelēka- lai var vieglāk orientēties, kuram mācību priekšmetam un visiem vienādi.

Nepieciešamie mācību piederumi 3.klasei 2021./2022.m.g.

Latviešu valoda

3 līniju burtnīcas (uz burtnīcas vāka norādīts – 3 klasei), burtnīcu vāciņi, līniju  klade 48 lpp.

Angļu valoda

Plānā līniju klade, līniju burtnīca, rakstāmlietas (pildspalva, krāsainie zīmuļi), šķēres, līme

2 rūtiņu burtnīcas mājas darbiem, burtnīcu vāciņi

Rūtiņu klade 48 lpp. - klases darbiem.

Sociālās zinības

Līniju vai rūtiņu burtnīca, var turpināt 2.klases kladi.

Dabaszinības

A4 rūtiņu klade, var turpināt 2.klases kladi.

Ētika

A4 mape ar baltām papīra lapām..

Mājturība un

Vizuālā māksla

Zīmēšanas papīrs A3, guašas krāsas, eļļas pasteļa krītiņi, otas.

Maiņas apavi, audekla maisiņš maiņas apavu glabāšanai skolas garderobē

Vāciņi visām mācību grāmatām un darba burtnīcām.

Nepieciešamie mācību piederumi 4.klasei 2021./2022m.g.

jāņem

Penālis, parastais zīmulis, zilas krāsas lodīšu pildspalva (vēl viena rezerves  pildspalva), 20 cm garš lineāls, dzēšgumija, krāsainie zīmuļi, flomāsteri, Krāsainās pildspalvas līmes  zīmulis, grieznes ar noapaļotiem galiem, zīmuļu asināmais.

2 līniju burtnīcas, kas paredzētas 4.klasei, burtnīcu vāciņi, A4 līniju klade

Angļu valoda

Plānā A4 līniju klade, līniju burtnīca, rakstāmlietas (zila pildspalva, krāsainie zīmuļi), šķēres, līme

A4 Rūtiņu klade, cirkulis ( 2.sem.), rūtiņu burtnīcas

Sociālās zinības un  vēsture

Līniju A4 klade

Līniju A4 klade

tehnoloģijas

Divpusējais aplikāciju papīrs, divpusējais krāsainais kartons, plastilīns, PVA līme,  līmes zīmulis, grieznes ar noapaļotiem galiem, A4 zīmēšanas bloks Par konkrētajai stundai nepieciešamajiem materiāliem skolotāja ziņos 1 – 2  nedēļas pirms nodarbības.

Vizuālā māksla

A3 zīmēšanas papīrs, zīmulis, dzēšgumija, līmes zīmulis, guaša, akvareļu krāsas,  eļļas pasteļa krītiņi, 3 dažāda izmēra otas, plastmasas ūdens trauks, vaska drāna  vai avīze galda apklāšanai, lupatiņa.

Krievu valoda

Krievu valoda:  līniju klade – vārdiņiem un gramatikai.

Datorika

Rūtiņu burtnīca.

Maiņas apavi, audekla maisiņš maiņas apavu glabāšanai skolas garderobē

Vāciņi visām mācību grāmatām un darba burtnīcām.