Erudīcijas šovs

24.janvārī skolas parlaments aicināja uz „Erudīcijas šovu”, kurā piedalījās 5.-10.kl. skolēnu jauktās komandas. Bija jāatbild uz jautājumiem par vēsturi, ģeogrāfiju, matemātiku, kultūru un sportu. Uzvarētāji – Nora Dzenīte, Jānis Censonis, Tomass Deinis, Rebeka Kalneja un Māra Auziņa.

  

Helovīnu ballīte 2017

  1. oktobrī skolā notika Helovīnu ballīte „Šausmu nakts JVS”. Tajā skolēniem bija iespēja aktīvi darboties komandās un iziet trasīti „Bailes no paša ēnas”. Nomināciju „Mis Baismīgā” ieguva Arita Stesela, un nomināciju „Mr. Baismīgais” - Mārcis Kārkliņš.       

Valentīna diena

Par godu Valentīna dienai 14.februārī skolā risinājās spēle – Atrodi pāri. No rīta katrs skolēns saņēma sirsniņu ar ciparu un dienas gaitā vajadzēja atrast otru tāda paša cipara īpašnieku un nofotografēties parlamenta izveidotajā foto stūrītī. Uzdevums laikam bija grūts, jo tikai trīs pāri spēja atrast viens otru un nofotografēties. Paralēli skolā darbojās arī Valentīna dienas pasts.

    

Piparkūku darbnīca

Skolas parlaments 14.decembrī aicināja 5.-12.kl. skolēnus uz Piparkūku darbnīcu. Tajā rosīgi un radoši tika ceptas piparkūkas, kuras pēc tam kā Ziemassvētku pārsteigums tika dāvinātas skolas tehniskajiem darbiniekiem.

    

Jaunjelgava rudens plaukstās

Oktobrī skolas parlaments izsludināja foto konkursu „Jaunjelgava rudens plaukstās”, kurā aicinājām skolēnus iemūžināt skaistākos rudens  mirkļus mūsu pilsētā fotogrāfijās. Tika izveidota foto izstāde, kurā varēja aplūkot iesūtītās fotogrāfijas. Š ī izstāde ir dāvana Latvijai dzimšanas dienā. Paldies Artai Reķei, Elīnai Vickopai, Kristai Siliņai, Laurai Frīdmanei, Mairitai Gutānei, Martai Ķirsei, Edijam Bergam, Diānai Drozdovai, Jūlijai Lavrinovičai par piedalīšanos!

    

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com